• Wielkie serca

• Ależ mamy wspaniałą młodzież!!!

W ubiegły piątek uczennice: Maja Kozioł oraz Antonina Socha udzieliły wywiadu portalowi DOBA.PL.

Wywiad dotyczył prowadzonego przez Maję Domu Tymczasowego również dla zwierzaków z Ukrainy. Szczególnie poruszająca była historia psiaka ze wschodu, którego Maja przygarnęła i który wymaga pilnej operacji dwóch tylnych łap. Juki - bo tak nazywa się piesek, ma już zapewniony dom na stałe! To Antosia i jej rodzina zdecydowali się przygarnąć Juki zaraz po niezbędnym leczeniu

Cały wywiad już niedługo będzie dostępny na portalu doba.pl

Dziękujemy za wielkie serca dziewczyny!

• NO BACKPACK DAY!

To nie Prima Aprilis!

01 kwietnia uczniowie i pracownicy szkoły zamiast swojego dotychczasowego plecaka/torby przynieśli ciekawe zamienniki

Kto był według Was najbardziej kreatywny?

• Van Gogh

• Dnia 31.03.2022 roku klasa 3Cp miała okazję zanurzyć się w świecie obrazów! Multisensoryczna wystawa największych dzieł VINCENTA VAN GOGHA we Wrocławiu była wyjątkowym przeżyciem!!!

Sami zobaczcie, jak tam jest pięknie!

• ...kiedy rozum śpi...

• 27 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w bielawskim Teatrze Robotniczym odbyła się premiera spektaklu przygotowanego przez młodych adeptów sztuki z grupy DeFACTo. Jako pierwsze, monodramy na podstawie tekstów Adama Piekarzewskiego, zaprezentowały: Aleksandra Kronenberg i Małgorzata Stawicka (uczennice klasy 2a). Historie pełne metafor i emocji, opowiadające o tym, że kiedy rozum śpi budzą się…. demony.

Opiekunem grupy jest Pan prof. Sebastian Runowicz.

Aleksandra Kronenberg

Gosia Stawicka